Orchidea Kocia Ostoja*PL


Nasza kotka jest bardzo mądra i inteligentna. Chętnie towarzyszy nam podczas codziennych czynności. Jest bardzo ufna stosunku do nas, choć do obcych podchodzi z odrobiną nieśmiałości. Jest bardzo wesoła i energiczna. Przysparza nam wielu radości każdego dnia.
Na wystawie w Jaworznie w kwietniu 2014r. została poddana ocenie sędziowskiej w klasie 11 i otrzymała bardzo wysoką ocenę, jako wyjątkowo dobrze zapowiadający się kociak. Nasza koteczka została wyróżniona najwyższą oceną Ex1. Sędzia Pani Natalia Sidorowa była zachwycona głową naszej koteczki i kolorem futerka, co było dla nas równie ważne jak wpis w karcie oceny, gdzie znalazły się słowa „idealny temperament”.
Jesteśmy dumni z naszej Orchidei.

  Urodzona:   14.06.2013r.
  Kolor:   BSH a
  Ojciec:   GIC Bacardi Danawari*Pl
  Matka:   SC Emma Kocia Ostoja*Pl
  Testy:   FELV i FIV - negatywne
  Grupa krwi:   B
       

SC Afrodyta Miły Futrzak*PL


Urodzona w naszej hodowli liliowa kotka o wyjątkowo pięknym futrze. Ma spokojny temperament i jest bardzo towarzyska. Jej ulubioną zabawą jest wspinaczka po drapaku i wylegiwanie się na najwyższej platformie. Na wystawie w Bielsku-Białej była oceniona w klasie 12 (kocięta). Dwa razy otrzymała bardzo wysokie noty: Excellent. Byliśmy ciekawi jak zaprezentuje się w zupełnie obcym otoczeniu, ale wyjątkowo spokojny temperament pozwolił na doskonałe pozowanie w czasie oceny sędziowskiej. Afrodyta zapowiada się wyjątkowo dobrze co potwierdziła na wystawie w Krakowie otrzymując od kolejnego sędziego ocenę Excellent. Na wystawie w Rybniku poza dwukrotnym wyróżnieniem najwyższą możliwą oceną Ex1 otrzymała także dwukrotnie nominację do Best in Show!

  Urodzona:   01.08.2014r.
  Kolor:   BSH c
  Ojciec:   CH Go Go Silky Babe,CZ
  Matka:   Orchidea Kocia Ostoja*Pl
  Testy:   FELV i FIV - negatywne
  Grupa krwi:   B
         
 Flavia Miły Futrzak*PL

Urodzona w naszej hodowli niebieska kotka o wyjątkowo pięknym futrze. W wieku czterech miesięcy zadebiutowała na wystawie w Ostrawie rywalizując z rówieśniczkami w klasie 12 (kocięta). Bardzo spodobała się sędziom, ale jej nieposkromiony młodzieńczy temperament nie pozwolił jaj na zajęcie pierwszego miejsca pomimo ewidentnych zalet, na które wskazywali sędziowie. Bardzo liczymy, że rozwinie się na piękną kocicę, nic nie straci ze swej urody, a z wiekiem stanie się bardziej stateczna i mniej skora do figli i żartów zwłaszcza na wystawach.

  Urodzona:   18.08.2017r.
  Kolor:   BSH a
  Ojciec:   SC GORBI Nalim,CZ
  Matka:   Orchidea Kocia Ostoja*Pl
  Testy:   FELV i FIV - negatywne
  Grupa krwi:   B